Svatý Martin

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Svatý Martin

Nemovitosti k prodeji v Saint Martin

Svatý Martin je součástí severních větrných ostrovů v Karibském moři. Zahrnuje dvě samostatné země, rozdělené mezi severní francouzskou část nazvanou Saint Martin a jižní holandskou část Sint Martee.

S nedávným boomem s nemovitostmi nebyly investiční příležitosti v oblasti nemovitostí v Saint Martin nikdy lepší. Existuje jen velmi málo omezení, pokud chcete investovat.

Můžete si koupit nemovitosti k prodeji ve městě Saint Martin ve vlastním jménu nebo jménem společnosti. Osobní nebo obchodní účty lze otevřít v místních bankách. Celkově je proces nákupu nemovitostí v Saint Martin velmi jednoduchý.

Francouzský trh s nemovitostmi v Saint Martin se poněkud liší od nizozemské strany ostrova. Ve francouzském Saint Martin jsou transakce s nemovitostmi vždy řízeny notářem, který je odpovědný za přípravu závěrečného aktu a za získání veškerého relevantního výzkumu nemovitosti.

Největší rozdíl na nizozemské straně spočívá v tom, že na francouzské straně jsou roční daň z majetku, roční turistické daně a podstatná daň z kapitálových výnosů. Trh s nemovitostmi Saint Martin má mnoho zajímavých možností prodeje nemovitostí v oblasti svatého Martina.

Oblast plná nemovitostí k prodeji v Saint Martin je prestižní oblast Oyster Pond na Dawn Beach, malebném regionu na karibském ostrově Saint Martin. Fantastický výhled na Atlantický oceán a sousední karibský ostrov St. Barths jsou silným bodem tohoto ostrova, který stojí před pláží. Díky jedinečné poloze jste obklopeni lagunou na sever a oceánem s krásnou bílou písčitou pláží na jihu.

Pokud je váš sen odpočívat ve vašem bytu, nemovitosti nebo vile na ostrově, pokud chcete koupit nemovitost k prodeji v Saint Martin, nabízíme kompletní ostrovní nemovitost hledá každý rozpočet a životní styl. Naším cílem je poskytnout nejvyšší kvalitu služeb při prosazování perfektní nemovitosti ostrova k prodeji nebo pronájmu.

  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB